На даній сторінці Ви знайдете для себе цікаву інформацію про конкурси, в яких ми беремо участь та які проводимо самі.
(Інформація буде постійно оновлюватися)


Богуславська Централізована Бібліотечна Система активно приймає участь у всеукраїнських, обласних та районних конкурсах.

Так, зокрема з початку цього 2017 року книгозбірні нашої системи взяли участь:

  • -У обласному фестивалі творчості читачів-дітей під назвою "Веселкові обереги Київщини". Юні талановиті читачі старанно виготовили свої роботи для участі в конкурсі. Ми пропонуємо Вашій увазі деякі з них:

/Files/images/IMG_20170215_102323.jpg

  • У обласному конкурсі присвяченому 85-річчю з дня заснування Київської області на "Кращий бібліографічний покажчик Київщини".

/Files/images/Обложка письменники Богуславщини нові2.jpg

/Files/images/Учасники АТОнова2.jpg


З 1 квітня 2017 року буде проходити фотоконкурс "Я + КНИГА", де Ви можете взяти участь цікаво сфотографувавшись зі своєю улюбленою книгою та принести нам своє фото в електронному варіанті. (Конкурс завершено)

/Files/images/оголошення фотоконкурс1.png

А також Богуславська ЦРБ оголосила огляд-конкурс "Все починається з сім'ї", де можете брати участь і Ви, наші шановні читачі!

Мета та завдання конкурсу: пробудження інтересу у дітей і батьків до спільного читання і творчості, підвищення культури спілкування дітей і дорослих, виховання у дітей почуття любові і вдячності до батьків шляхом проведення різноманітних заходів та розгорнутих книжково-ілюстративних виставок.

Кiлькiсть переглядiв: 84