/Files/images/BC2_1475145446.jpg
«Ложь страшнее радиации.
Любовь сильнее смерти»

26 квітня в Україні День чорнобильської трагедії.На четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС) відбулася найбільша в історії світової атомної енергетики аварія. Через вибух реактора і пожежі, яка відбулася після, в природу було викинуто велику кількість радіоактивних елементів. Хронологія подій на електростанції відома – вибух, пожежа, евакуація, задіяні сотні тисяч рятівників. А ось причини і досі немає.

Книга Любов Сироти «Припятский синдром» - це книга, яку варто прочитати кожному! Жахлива історія - аварія на Чорнобильській АЕС, і місто Прип’ять , про яке багато хто тоді і не знав. А тепер це місто відоме всім своїм страшним болем. Аварія, очікування чогось, нескінченні пошуки житла, нерозуміння, і нарешті хвороби від яких не врятуватися, хто був там поруч і для яких не було спасіння. В романі представлена не тільки сім’я матері з дитиною, але і всі ті люди, які пережили цей жах. Автор розповідає нам про зламану долю однієї сім’ї. Про долю, яка могла бути іншою. А таких сімей безліч. Безліч різних доль, пов’язаних однією бідою. Ця книга про людей, яких відсторонювалися, яких боялися, з якими не хотіли спілкуватися…

«Город просыпался солнечным утром, еще не зная, что через несколько дней эти зеленые улицы станут зоной смерти. Ирину эвакуировали из Припяти, и вскоре невидимая смерть начала забирать друзей, знакомых. Она испытала человеческую «зону отчуждения»: равнодушие чиновников, цинизм официальной медицины...
Ирина начинает терять зрение. Слабея, она узнает о страшной болезни сына, спасти которого может только операция за границей – чудо, на которое надежды почти не осталось. Но женщина не отступает. Ее и малыша ждут новые испытания и предательство, пройти через которые поможет только вера…»

Ми радимо прочитати цю книгу, адже це страшна сторінка історії нашої держави, яка торкнулася кожного. Повірте, ця книга не залишить байдужим нікого!

Кiлькiсть переглядiв: 39